Obchodní zástupce - integrované obvody (od 45.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Středočeský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* oslovování nových partnerů a péče o stávající zákazníky
* příprava obchodních nabídek a vyjednávání podmínek
* spolupráce s technickým oddělením a dodavateli
* účast na technickém školení nebo firemních prezentacích
* pravidelné analýzy a reportování výsledků

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 25 dní dovolené a navíc sick days
* automobil i pro soukromé účely
* telefon a notebook je samozřejmostí
* provize z prodeje a navíc roční odměny
* jazykové a další odborné kurzy v oboru

Informace o náboru

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Hledáte pro svého obchodního ducha produkt, který není fádní, ale naopak jeho nutnost a potřeba stoupá napříč všemi obory? Chcete využít nejen své obchodní, ale právě i technické znalosti? Budete se starat o český trh, dostane se vám veškerého komfortu a zajímavých benefitů. Tak se nám ozvěte, ať nezmeškáte možnost zúčastnit se pohovoru!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ elektrotechnického/informatického oboru
* obchodní zkušenosti B2B/B2C alespoň 1 rok
* technická orientace v oboru elektronických součástek
* AJ komunikativní slovem i písmem
* ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4156849  Posting date: 7.9.2021  Lower salary limit (gross): 45 000 Kč/měsíc