Zástupce šéfkuchaře (až 45.000 Kč) #1313

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Lísek u Bystřice nad Pernštejnem, Lísek, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* řízení týmu hotelové kuchyně pro cca 150 hostů
* Spoluodpovědnost za kontrolu stavu zásob
* zajištění podkladů pro denní odtížení surovin a objednávek zboží
* odpovědnost za udržování hygienické čistoty celého pracoviště a svého týmu
* dodržování norem H.A.C.C.P.
* spoluzodpovědnost za provoz hotelové kuchyně
* organizace přípravy jídel a sezónních menu
* kontrola kvality pokrmů
* komunikace s ostatními středisky hotelu

Zaměstnanecké výhody, benefity

* práci na plný úvazek v zaměstnaneckém poměru (pracovní smlouva)
* hrubá mzda od 30 000 do 45 000 Kč dle zkušeností
* 25 dní dovolené
* firemní bonusy
* cafetérie
* dotovaná personální strava
* zázemí stabilního a solidního zaměstnavatele
* možnost zajištění dopravy do práce
* možnost přespání mezi směnami
* lokalita: Bystřice nad Perštejnem

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Hotel Skalský dvůr se nachází v malebném zákoutí Českomoravské vysočiny, na rozhraní CHKO Žďárské vrchy a přírodního parku Svratecká pahorkatina.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* předchozí zkušenost na obdobné pozici
* aktivní účast na organizaci týmu a důslednou kontrolu celkového chodu kuchyně
* zájem o aktuální gastro trendy a vývoj lokálních specialit
* přehled o aktuální nabídce a cenách vhodných a kvalitních surovin
* zdravé puntičkářství výhodou
* schopnost efektivně vést a motivovat tým
* velmi dobré organizační schopnosti
* smysl pro pořádek a čistotu
* odolnost vůči stresu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4159085  Posting date: 9.9.2021  Lower salary limit (gross): 35 000 Kč/měsíc