How can we help you?
Jobscontact.cz

Linux Administrátor - DevOps ( 45 - 80.000 Kč)

Brno, Česko

Jsme zavedená mezinárodní společnost se silným vývojářským zázemím v brněnském "SW Valley", dnes je nás na pobočce cca 60. Vytváříme aplikace pro chytrá mediální zařízení, která jsou dnes běžně v domácnostech, hotelích, zábavních centrech nebo v kapse běžného uživatele. Hledáme kolegu, který se bude starat o naší vývojovou infrastrukturu postavenou na technologiích Linux, cloudové služby (AWS, Google), Docker, GIT, Jenkins, MySQL, PHP / Java servery.

Náplň práce

  • správa Linuxových serverů zapojených do clusterů (prostředí pro vývoj a hostování interních aplikací)
  • operativní a dlouhodbé úkoly související s vývojem, automatizací a správou infrastruktury
  • zajištění IT bezpečnosti
  • konfigurace aplikačních / vývojářských a síťových služeb
  • práce v týmu profesionálů
  • technologie: AWS, Java, JavaScript, Swift, React, Roku, Jenkins, MongoDB, PostgreSQL, OTT...

Požadavky

  • SŠ / VŠ vzdělání v IT nebo relevantním
  • praxe na obdobné pozici - Linux administrátor
  • zkušenosti se skriptováním / automatizací úloh (Shell, Python, PHP apod.)
  • zkušenost s administrací GIT, CI / CD nástroje
  • angličtina - domluvíš se s kolegou / vedoucím

  • výhodou: znalost cloudového prostředí AWS / Google
  • výhodou: zkušenost s administrací nějakého SQL enginu

Nabízíme

  • práce na mimořádně zajímavých projektech v mezinárodním týmu
  • pružnou pracovní dobu + core hours
  • teambuildingové akce a zahraniční výlety
  • příjemné pracovní prostředí
  • příspěvek na vzdělávání
  • finanční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost home office
  • občerstvení na pracovišti
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • stravenky
  • kafeterie
  • lokalita: Brno-město

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected] Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.