How can we help you?
Jobscontact.cz

Operátor CNC (až 40.000Kč) s náborovým příspěvkem #1353

30 000 - 40 000 Kč/měsíc
Heršpická 758/13, 619 00 Brno-střed-Štýřice, Česko

Nemáš moc praxe, chceš pracovat na velmi zajímavých projektech, a navíc získat náborový bonus? Česká společnost se sídlem v Brně hledá pro rozšíření týmu operátora CNC. Vyrábíme na CNC frézce, routeru, soustruhu a CNC obráběcím centru. Ozvi se nám a my tě rádi přivítáme.

Náplň práce

  • obsluha obráběcích strojů CNC – CNC frézky – CNC routeru
  • dokončovací práce na konvenčních strojích
  • práce na malých a středních sériích

Požadavky

  • minimální vzdělání: vyučen
  • předchozí praxe na CNC (HAAS/Fanuc výhodou)
  • vhodné i pro absolventy
  • základní znalost CAD
  • znalost konvenčního obrábění soustruh/frézka výhodou
  • dobrou orientaci v technických výkresech

Nabízíme

  • HPP
  • náborový příspěvek 10 000 Kč
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • 3 sick days
  • navyšování dovolené nad rámec o 1 den navíc /rok
  • dobrá dostupnost – MHD u areálu
  • práci na velmi zajímavých projektech
  • stravování v areálu firmy s příspěvkem od zaměstnavatele
  • stabilní pracovní prostředí v malém kolektivu

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Mgr.
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4173852  Posting date: 1.10.2021  Lower salary limit (gross): 30 000 Kč/měsíc