Java developer Senior Junior

Jobs Group, s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
160 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme Java developera: jedná se o pozici s klasickou kombinací - java, spring, hibernate...Máme však ještě jednu pozici, kde se můžete zabývat angularem a frontendem.. Záleží na Vás.  Důležitá je znalost češtiny a angličtiny. Dle seniority kandidáta a konkrétní pozice nabízíme až 160 000 Kč/měsíčně.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Výborné platové podmínky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost zabývající se IT podporou různých společností

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma Jobs Group je ryze česká společnost se sídlem v Praze. Činnost společnosti se zaměřuje především na zprostředkování zaměstnání .

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2744452  Posting date: 2.2.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: 160 000 Kč