Všeobecná sestra na ambulanci

Jobs Group, s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro jednu soukromou kliniku v centru Prahy, hledáme všeobecnou sestru se zájmem o práci na špičkovém pracovišti pečujícím o zahraniční klientelu. Jedná se o ambulantní provoz. Protože se jedná o práci na vysoce specializovaném pracovišti (zaměřením gynekologie, porodnictví, reprodukční medicína) rádi zaučíme i sestřičku se zájmem změnit specializaci.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Výborné platové ohodnocení, týden dovolené navíc, stravenky.Možnost učit se cizí jazyky.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Poskytování zdravotnické péče

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma Jobs Group je ryze česká společnost se sídlem v Praze. Činnost společnosti se zaměřuje především na zprostředkování zaměstnání .

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3331337  Posting date: 10.4.2018