Pricing analyst (junior & senior)

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, nadnárodní společnost působící v oblasti farmacie, hledáme velmi dobře anglicky hovořícího uchazeče/uchazečku na pozici:

PRICING ANALYST (junior & senior)

Hlavní náplň práce:

- poskytování konzultantské a analytické podpory pro vybrané trhy v EMEA regionu v oblasti pricing, margin a profitability
- aktivní spolupráce s odděleními sales a marketing na lokální i globální úrovni
- nastavení strategie, analýzu trendů, reporting

Požadujeme:

- ukončené VŠ ekonomického zaměření
- relevantní zkušenosti ve finančním oboru se zaměřením na pricing/business analýzu/finance
- velmi dobrá znalost angličtiny
- pracovní nadšení a tah na branku
- perfektní organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme:

- práci ve stabilním prostředí nadnárodní společnosti
- možnost profesního růstu
- využití AJ na denní bázi
- motivující platové ohodnocení
- kafeteria bonusový systém, penzijní připojištění, stravenky, 5 týdnů dovolené, sick days...

V případě zájmu prosím posílejte CV v českém i v anglickém jazyce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2758952  Posting date: 10.10.2016