Interní IT Helpdesk specialista

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš klient, nadnárodní společnost působící v oblasti pojišťovnictví/leasingu hledá šikovného uchazeče na pozici:

Interní IT helpdesk specialista

Stanete se součástí již existujícího, menšího tým (4 lidé), které se stará o kompletní interní/onsite IT pro cca 200 lidí v hlavní kanceláři.Hlavní náplň práce bude:
• zajistit spolehlivost IT služeb
• zlepšit kvalitu a dostupnost IT infrastruktury (HW, SW, telekomunikace, specializace na aplikace)
• zajistit kvalitní SW a HW produkty
• vytváření detailní technické dokumentace a standardních operačních postupů
• monitoring a podpora řešení problémů IT infrastruktury týkajících se běžných provozních otázek včetně poruch
• práce s interními a externími klienty
• řešení složitějších případů s vedoucím týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Klient nabízí:

• stabilní zázemí a dlouhodobou spolupráci
• samostatnou a zodpovědnou pozici
• zaučení a pravidelnou komunikaci s centrálou v zahraničí
• další firemní benefity
• nástup dle domluvy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:

• SŠ nebo VŠ technického směru
• praxe na obdobné pozici min. 2-3 roky a více
• středně pokročilá AJ – komunikace s centrálou v zahraničí
• analytické myšlení a výborné komunikační dovednosti
• schopnost pracovat jak samostatně tak v týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.