Zákaznický servis – Zaměstnavatel roku a skvělý další rozvoj!

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Vodičkova 17, Nové Město, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rád/a bys pracoval/a v oblasti zákaznických služeb, ale potřebuješ k tomu i růst? Chceš pracovat v pohodovém kolektivu ve firmě, která je už několik let označovaná jako zaměstnavatel roku?

Postačí Ti čeština (nebo slovenština) s dobrou angličtinou, proaktivní a prozákaznický přístup a zaslání Tvého životopisu k další diskuzi. Poradíme Ti jak na to a co můžeš od společnosti očekávat.

Tvojí náplní práce bude pečovat o stávající zákazníky a řešit jejich požadavky či dotazy, a zároveň spolupracovat s odděleními ve společnosti. Náš klient působí již více než 50 let na mezinárodním trhu a řadí se mezi špičku ve svém oboru. Propůjčuje svým klientům know-how a inovativní technologie v oblasti stavebnictví. Nelekej se, do všeho Tě spolehlivě a krok po kroku zaučí a rozhodně to nebude nuda!

Požadujeme:

- Praxi v zákaznickém servisu
- Samostatnost, zodpovědnost
- ČJ/SJ + AJ
- Ochotu, zodpovědnost a příjemnou komunikaci

Nabízíme:

- Skvělé benefity, přijď si to radši poslechnout!
- Kariérní růst, a to mnohem dál a líp než v klasických korporátech
- Kolektiv, který drží pohromadě, navzájem si pomáhá a nikdo od nich nechce odejít, proto je nakonec musí povýšit :) Ne, to je jenom vtip. Ale rozhodně Ti připraví individuální plán na rozvoj, který Tě posune vpřed, třeba i do vrcholového managementu společnosti, když chceš!

Zašli nám Tvé CV ještě dnes a odstartuj příjemnou a odměňující kariéru ve společnosti našeho oblíbeného klienta už teď!

Orientační místo pracoviště: Újezd u Průhonic

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Známá mezinárodní firma v oblasti stavebnictví

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3534235  Posting date: 31.12.2018