Project / sales assistant – stabilní firma, různorodá práce!

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Vodičkova 17, Nové Město, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naším klientem je spolehlivý partner strategických hráčů na trhu s technologiemi, v bankovním sektoru, ve zdravotnictví a v mnoha jiných oblastech. Je respektovaným dodavatelem interiérových řešení, a to od úvodní konzultace přes konkrétní návrh až po realizaci a údržbu.

Staňte se součástí kolektivu uvědomělých lidí, kteří se spoléhají jeden na druhého a kde selský rozum a vzájemná úcta nejsou jen prázdná slova!

Pozice je vhodná pro uchazeče s dobrou dostupností do oblasti Praha - Rybníčky, Záběhlice nebo Strašnice.

Co požadujeme:

- Pečlivá a ochotná osobnost se selským rozumem a smyslem pro kolegialitu
- Dobrá znalost MS Office (Excel, Word a PowerPoint pro přípravu podkladů pro projekťáky i sales oddělení)
- Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni pro komunikaci s dodavateli či klienty

Co budete dělat:

- Podporovat obchodní nebo realizační tým v závislosti od Vašich zkušeností a znalostí (zejména MS Office)
- Komunikovat s klienty a dodavateli při přípravě realizace projektů nebo objednávek
- Tvořit rozpočty v Excelu a připravovat obchodní nebo projektové podklady
- Nahlédnete do zajímavého businessu a můžete se těšit na různorodou práci, která Vás obohatí a posune dál

Nabízíme Vám pozici ve firmě, která je už léta stabilním partnerem obrovských korporátů a známých firem. Naučíte se hodně nejen o jejích produktech, ale také zjistíte, jak fungují projekty ve velkých rozměrech. Navíc dostanete platové ohodnocení dle zkušeností, roční bonus, stravenky, zdravotní dovolenou, klasickou dovolenou navíc, příspěvek na sport a vybavení do domácnosti za výrobní cenu.

Zašlete nám Vaše CV a přijďte si poslechnout, jak společnost funguje a co by se Vám na ní mohlo líbit. Připravíme Vás na pohovor nejlépe, jak umíme!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Architektura a inženýrské činnosti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3574626  Posting date: 11.2.2019