HR administrátor so slovenčinou – Zaujímavé projekty, flexibilná pracovná doba!

JOBSTART, s.r.o.

Miesto práce
Vodičkova 17, Nové Město, Česko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

K nášmu zákazníkovi, veľmi známej medzinárodnej firme v oblasti maloobchodu, hľadáme posilu a pravú ruku pre HR Business Partnerov a riaditeľov vo forme
HR Administrátora so slovenčinou.

Na pozícii si prejdeš najrôznejšími úlohami, tréningami a dostaneš sa i mimo kanceláriu „do terénu“. Pracovať budeš obklopený/á skúsenými profesionálmi, ktorí Ti pomôžu vypracovať sa ďalej a stať sa kvalitným profilom v oblasti komplexného HR. Navyše s pekným balíčkom benefitov a v príjemných, pokojných kanceláriách.

Koho hľadáme?

Dynamickú, proaktívnu a priateľskú osobu, proste niekoho, kto sa nebude báť nových projektov a komunikácie so zahraničím. Prejdeš si postupným zaškolením do HR sveta a priložíš ruku k zaujímavým projektom, na ktorých sa naučíš mnoho užitočného.

Tvojimi úlohami bude:

- Komunikovať z pražskej centrály so slovenskými pobočkami (tj. i s riaditeľmi jednotlivých pobočiek)
- Pomáhať HR manažmentu dohľadať informácie, sledovať zmeny vrámci zákonníka práce, vytvárať nové pozície atď.
- Komunikovať s nemeckou centrálou – AJ je podmienka, NJ veľkou výhodou
- Zastrešovať komplexnú agendu úloh, s ktorými HR partneri potrebujú pomôcť (otváranie nových pobočiek, plošné zvyšovanie miezd atď.)

Čo potrebujeme:

- Perfektnú slovenčinu a komunikatívnu angličtinu; nemčina je obrovskou výhodou
- Vzdelanie v oblasti HR (VŠ) ALEBO zodpovedajúcu prax v oblasti HR
- Predovšetkým chuť učiť sa a rozvíjať v oblasti HR
- Ideálne prvú skúsenosť z kancelárskej administratívy počas štúdia apod.
- Čiastočnú znalosť a orientáciu v zákonníku práce SR
- Teba ako dynamickú a pozitívnu osobnosť, s ktorou je radosť pracovať!

Čo ponúkame:

- Možnosť uchopiť HR z komplexného hľadiska, a to bez potreby ovládať HR oblasť od A po Z
- Flexibilnú pracovnú dobu
- Krásne kancelárie na linke metra C s príjemným open space
- Účast na školeniach, konferenciách, jazykové vzdelávanie, …
- Stravenky, Multisport kartička, penzijko a 5 týždňov dovolenky sú samozrejmosťou
- Silnú značku na Tvoje CV, s ktorou sa už nestratíš

Daj nám o sebe vedieť už dnes a spoločne sa pripravíme na úspešný pohovor!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Známa spoločnosť v oblasti maloobchodu. Viac informácií s radosťou v osobnom/online pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Personálna agentura

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3586376  Posting date: 26.2.2019