Senior Recruiter s AJ - Zn. recruitment & kreativita

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Vodičkova 17, Nové Město, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme Vám krásnou kombinovanou pozici Senior Recruitera a recruitment marketéra u našeho klienta, předního obchodního řetězce, aspirujícího na ocenění zaměstnavatel roku.

Pokud jste člověk aktivní, dynamický, máte rád/ráda výzvy a zároveň stojíte nohama pevně na zemi, hledáme právě Vás. Pozice je hodně komplexní a kreativní, proto potřebujeme člověka s relevantními zkušenostmi.

NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE bude veškerá agenda kolem náboru, a to od dílčích kroků (sourcing, screening, interview) až po strategické plánování obsahu, vizuálu a organizace kampaní na job fairs, na školách, sociálních sítích, a celkově na trhu. Budete pravou rukou HR Business Partnerů na centrále a přímým partnerem pro celou centrální strukturu – od vedoucích až po generálního manažera. Práce to bude náročná, ale nádherná, kreativní a rozhodně Vás posune vpřed. Pomůžete známé firmě získat prestižní ocenění, dobudovat kolektiv kvalitních profesionálů a můžete si připsat na životopis komplexní agendu v oblasti lidských zdrojů.

A co potřebujeme?

- relevantní zkušenosti z komplexního náboru (sourcing, screening, koordinace interview, spolupráce s interním klientem, HR marketing – online a offline kampaně, organizace stánků na výstavách, spolupráce s jinými institucemi atd.)
- zkušenosti s HR marketingem jsou podmínkou – návrh kariérních stránek, materiálů a podkladů, bannerů atd. (ve spolupráci s marketingem)
- obchodní myšlení, orientace na výsledek
- kreativní nápady, které ale budou mít hlavu a patu
- velice dobrou angličtinu (němčina výhodou)

Nabídka zahrnuje mimo jiného i flexibilní začátek/konec pracovní doby, jazykové kurzy, další vzdělávání a jiné.

Zní to jako něco pro Vás? Zašlete mi Vaše CV a o dalších detailech se pobavíme přímo na osobním pohovoru.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Známá mezinárodní firma v oblasti maloobchodu. Více informací přímo v interview.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3680475  Posting date: 28.5.2019