Asistent logistiky - vhodné pro studenty, maminky Nebo i starší ročníky!

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Vodičkova 17, Nové Město, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
150 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte za sebou relevantní praxi na pozici v logistice a domluvíte se plynulou angličtinou? Chcete pracovat u kvalitního zaměstnavatele, ale všude hledají jenom uchazeče na plný úvazek? Pro našeho klienta, úspěšnou společnost s dlouhodobou tradicí na poli nejen importovaných značek alkoholu, hledáme kandidáta na pozici: ASISTENT/-KA LOGISTIKY.

Co bude náplní Vaší práce:

- Vytvářet a pečovat o plán dovozu dle toho, jak firma naplánuje prodeje dané značky
- Zajišťovat import skrze komunikaci s dodavateli a řešit s nimi případné reklamace
- Zkoordinovat plán dopravy pro objednané zboží
- Aktualizovat data o dění (faktury, logistická data, reporting atd.)
- Podílet se na dalších předpovědích importu na základě dat z minulosti

Požadavky:

- Praxe z logistického oddělení nebo odpovídající vzdělání v oblasti logistiky
- Komunikativní AJ – umíte se domluvit s dodavateli ze zahraničí
- Znalost práce s MS Office
- Schopnost plánování a stanovení priorit

Nabízíme:

- Zázemí silné národní společnosti – až Vám řekneme, o koho se jedná, určitě Vás bude těšit značka firmy ve Vašem životopise
- Zodpovědnou, samostatnou práci – budete mít prostor realizovat svůj potenciál, zužitkovat zkušenosti nebo naopak, nabrat nové
- Firemní benefity – sleva na firemní výrobky, produktová a jiná školení, firemní akce
- Práce na DPČ – Dohoda o pracovní činnosti

Zašlete mi Vaše CV a řekneme si více informací o společnosti i kultuře firmy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Výrobce a dovozce alkoholických nápojů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3724578  Posting date: 25.7.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 150 Kč/hod.