Administrátor e-shopu

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Karlín, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pozice je vhodná pro absolventy SŠ/VŠ, kteří mají chuť se dále vzdělávat v oboru e-commerce.

Náplň práce:
- práce s daty- budete využívat hlavně MS Excel, kontrolovat výstupy ze systému, vytvářet grafy apod.
- vyhodnocování zadaných dat, možnost navrhování zlepšení a podpora businessu společnosti
- vkládání a kontrola informací o produktech v e-shopu
- možnost zaučení do projektových nástrojů (Jira, Confluence)

Požadavky:
- pokročilá znalost MS Excel
- ideálně jste se již setkali s prací v databázích případně se rádi zaučíte
- vyhovuje Vám lehce repetitivní, spíše administrativní činnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí zavedené nadnárodní společnosti
- výhodná lokalita - Praha Karlín
- smlouva na dobu neurčitou
- balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenky, zaměstnanecká sleva, zvýhodněné volání, příspěvek na penzijní připojistění…)
- 13. mzda před Vánoci

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

významná obchodní společnost s mezinárodním působením

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3738438  Posting date: 13.8.2019