Specialista plánování výroby

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Jičín, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 40 000 Kč/měsícdle praxe

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-Zajišťování procesu plánování výroby
-Zlepšování a vytváření procesu plánování
-Spolupráce na globálních projektech v oblasti plánování výroby
-Podpora při tvorbě procesní dokumentace
-Realizace a kontrola cílů procesu v souladu s požadavky zákazníků
-Podpora při definování klíčových ukazatelů (KPI)
-Lokální podpora procesu plánování (příprava výroby, kmenová data, řízení výrobních kooperací)
Sledování a vyhodnocení změn odvolávek v návaznosti na výrobní plán a kapacit závodu

Zaměstnanecké výhody, benefity

-Mezinárodní rychle rostoucí společnost, která je lídrem ve svém oboru
-Prostředí, do něhož můžete značně přispět a které můžete pomoci utvářet
-Příležitosti k rozvoji
-Následná profesní školení
-Atraktivní platové podmínky
-Týden dovolené navíc
-13. plat
-Další zaměstnanecké benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho klienta, stabilní a mezinárodní výrobní firmu v oblasti automotive, hledáme vhodného uchazeče na pozici

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-SŠ/VŠ vzdělání
-Praxe v oblasti plánování výroby, znalost ERP
-Ochota cestovat
-Flexibilita
-Zodpovědnost
-Samostatnost
-Dobré organizační schopnosti
-Plynulá znalost AJ
-Znalost MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3749643  Posting date: 28.8.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 30 000 - 40 000 Kč/měsícdle praxe