Finanční manager

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Jičín, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
90 000 - 100 000 Kč/měsíc+ managerské odměny až 300.000,-, automobil SUPERB

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vedení týmu a zodpovědnost za činnost účetního a controllingového oddělení
• Příprava měsíční závěrky a reportingu pro mateřskou společnost
• Příprava půlročního/ročního reportingového balíčku pro účely konsolidovaných finančních výkazů mateřské společnosti dle IFRS
• Příprava statutární účetní závěrky v souladu s platnou českou účetní legislativou
• Příprava rozpočtu a forecastu společnosti a analýza odchylek
• Příprava a sledování cash flow společnosti
• Komunikace s finančním oddělením mateřské společnosti
• Podpora lokálního a skupinového managementu ve všech finančních záležitostech
• Komunikace s auditory, daňovými poradci, bankami, úřady a právníky
• Další operativní činnost spojená s funkcí zplnomocněného zástupce společnosti (schvalování objednávek a smluv, zajištění plateb atd.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zaměstnání na plný pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti působící v automobilovém průmyslu
• 5 týdnů dovolené
• Nadstandardní finanční ohodnocení
• Roční manažerský bonus (300.000,-)
• Služební vůz i k soukromým účelům

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní firmu v oblasti automotive, hledáme člověka na pozici:

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ vzdělání ekonomického směru
• Velmi pokročilou znalost anglického jazyka
• Praxi na podobné pozici v automotive min. 3 roky
• Zkušenost s vedením lidí
• Komunikativní, energickou a vůdčí osobnost
• Výbornou znalost práce na PC (MS Office a SAP)
• ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3821344  Posting date: 29.11.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 90 000 - 100 000 Kč/měsíc+ managerské odměny až 300.000,-, automobil SUPERB