B2B podpora s finštinou, holandštinou nebo švédštinou

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Vodičkova 17, Nové Město, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Začněte pracovat u společnosti, ve které využijete Vaše jazykové zdatnosti!

Hledáme lidi, které se nezaleknou komunikace v holandštině, finštině nebo švédštině a které baví příjemné mezinárodní prostředí. Náš klient se zabývá komplexními řešeními v rámci cestovního ruchu a rád Vás uvítá ve svých B2B podpůrných týmech pro Nizozemsko, Finsko nebo Švédsko. Roční bonus, možnosti dalšího rozvoje a moc příjemné prostředí – přijďte se podívat.

Vaší náplní práce bude:

- Zodpovídat dotazy byznys partnerů společnosti přes telefon nebo e-mail
- „Navigovat“ je v rámci systému, který používají na spravování svých nabídek online
- Zaučovat se na komplexnější témata v pokročilých trénincích
- Po jistém čase je možný přesun v rámci společnosti nebo posun na vyšší pozice

Zašlete mi životopis, pokud:

- Mluvíte plynule holandsky, švédsky nebo finsky (ideálně C1)
- Domluvíte se bez problémů také anglicky (firemní jazyk)
- Máte pohotové myšlení a „Filipa“
- Máte rádi cestování a chtěli byste pracovat ve společnosti, která podporuje své lidi v objevování světa
- Chcete profesně růst a vzájemně si s kolegy vypomáhat

Nabízíme:

- Možnosti rozvoje, a to jak horizontálně, tak vertikálně
- Roční bonus, konkurenceschopné platové ohodnocení a navyšování po dalších trénincích
- Skvěle vybavené kanceláře v centru Prahy s oddychovou zónou a gaming roomem
- Trénink při nástupu i po zapracování, milé a ochotné kolegy
- Štědrý příspěvek na cestování, proplácení lítačky, nadstandardní zdravotní péče, příspěvek na sport, penzijní připojištění, mimopracovní aktivity sponzorované firmou, ….

Zašlete mi Vaše CV angličtině a domluvíme si schůzku nebo online pohovor, na kterém si sdělíme více informací. Poté Vás připravíme na pohovor přímo v společnosti.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Cestovní kanceláře

Mezinárodní společnost aktivní v oblasti cestovního ruchu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Švédský jazyk - Pokročilý (C1) nebo Fínský jazyk - Pokročilý (C1) nebo Nizozemský jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3875736  Posting date: 20.2.2020