Pracovník na montaži (Nizozemsko)

JoRoFra s.r.o.

Místo práce
Nizozemsko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
3 000 - 3 200 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho zákazníka v Eindhoven - společnost Van Bakeluitzendbureau B.V. hledáme pracovníky na montáže (5 volné místa):

- montáže zdravotnického vybavení (Healthcare)
- montáž různých komponentů, například elektrických kabelů, motorů, hydraulických systémů, řetězů apod.
- jednosměnný provoz

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce na HPP
- ubytování a dopravu do zaměstnaní poskytuje zaměstnavatel
- pracovní prostředí, kde je bezpečnost na prvním místě
- práce ve velké mezinárodně orientované organizaci
- po zaplacení ubytování a zdravotního pojištění vychází plat 1900e-2000e čistého za 160 odpracovaných hodin (mzda 13x za rok, v mzdě jsou již započítany rezervy a vyplacená dovolená)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dostatečné znalosti v oboru a min. 3 roky praxe
- samostatnost a znalost výkresové dokumentace
- anglický jazyk na úrovni B2
- řidičský průkaz

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pomáháme holandským zaměstnavatelům zveřejňovat inzeráty v České republice. Pokud se Vám inzeráty líbí anebo nám chcete pomoci, napište nám.
ID: 4033099  Posting date: 20.7.2022  Lower salary limit (gross): 3 000 EUR/měsíc