Obchodně technický zástupce

KANDIDÁTI s.r.o.

Liberecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do stabilní společnosti, která se zabývá vývojem a výrobou speciálních produktů stavební chemie a je špičkou v tomto oboru, hledáme vhodné kandidáty na pozici obchodně technického zástupce.

Co u nás budete dělat?

• Vyhledávat nové klienty a představovat jim produkt i po technické stránce
• Pečovat o stávající zákazníky
• Pohybovat se budete po regionu Prahy a Středních Čech

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout?

• HPP s velmi dobrým finančním ohodnocením
• Homeoffice dle potřeby, pracovní dobu si rozvrhnete dle sebe – důležitý je pro nás výsledek
• Bonusový systém, 13. a 14. plat, roční prémie
• Firemní benefity – mobil a služební vůz
• Místo výkonu práce Prahy a Střední Čechy
• Nástup ihned, případně dohodou

Informace o náboru

Ozvěte se nám, rádi s Vámi vše probereme při osobním setkání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co byste měl/a splňovat?

• Orientovat se ve stavební chemii
• Mít řidičský průkaz skupiny B
• Zvládat práci na PC
• Být komunikativní a technicky nadaný – nepožadujeme dlouholetou obchodní praxi, ale nadšení
• Znalost AJ nebo NJ vítána

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3413582  Posting date: 7.6.2018