Svářeč / Zámečník

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Okres Český Krumlov, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svařování plechových dílů a kovových konstrukcí pro stroje
Přípravy dílů ke sváření dle výkresové dokumentace
Pravidelná údržba svářecích zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mezinárodní zázemí s příjemnou firemní kulturou
25 dní dovolené (1 týden nad rámec Zákoníku práce)
Mimořádná volna sjednaná kolektivní smlouvou (svatba, pohřeb, stěhování, aj.)
13. a 14. plat
1x ročně Flexi Pass
Odměny za věrnost společnosti
Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
Příspěvek na dopravu
Dotované stravování
Prémie za hospodářský výsledek firmy
Odměny za 100% docházku bez absencí
Dary při životních výročích
Příspěvky na kulturní a sportovní akce
Příspěvek na pracovní oděv
Očkování proti chřipce (v zimních měsících)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významná strojírenská společnost, která se zabývá produkcí vstřikovacích lisů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Znalost svařování CO2, případně elektroda
Znalost technické dokumentace (značení svarů, rozměrové a geometrické tolerance na výkrese), pečlivost při práci
Vyučen v oboru (zámečník, instalatér, klempíř, opravář zem. strojů)
Ochota pracovat ve třísměnném provozu
Spolehlivost, ochota učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3972902  Posting date: 23.9.2020