Seřizovač vstřikovacích lisů

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Písek, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- seřizování a optimalizace vstřikovacích lisů v rámci zavádění a průběhu výroby
- výměna forem
- obsluha vstřikovacích lisů
- uvolňování sériové výroby vstřikovaných plastových výrobků
- zjišťování a odstraňování poruch vstřikovaných plastových výrobků

Zaměstnanecké výhody, benefity

- systém benefitů a nadstandardních příplatků
- prostředí rodinné firmy
- jistotu práce vzhledem k dlouhodobým nasmlouvaným kontraktům
- příjemné pracovní prostředí
- v případě zájmu možnost stáže v zahraničí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Stabilní a úspěšná průmyslová výrobní společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe se seřizováním vstřikovacích lisů
- schopnost rychle reagovat na změny
- pečlivost, svědomitost, spolehlivost
- praxe v oblasti automotive výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4031182  Posting date: 9.2.2021