Seřizovač

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Český Krumlov, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

zajišťování plynulého chodu svěřených strojů a linek
pravidelná denní údržba strojů, pomůcky dle rozpisů termínů
navíjení cívek na strojích RUFF, obsluha odizolovacích a střihacích strojů
obsluha lepicího stroje BD Tronic, letování, cínování
testování indukčnosti cívek na zkušební stanici a transport výrobků
plnění norem práce a dosahování požadované kvality práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

stabilní zaměstnání, pracovní doba ve třísměnném provozu
čisté pracovní prostředí
dotované firemní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené
13. plat, roční valorizace mezd, odměny za mimořádný výkon
peněžní poukázky, věrnostní bonusy, odměny při významných životních událostech
možnosti firemního vzdělávání, rozvoje znalostí a dovedností, možnost profesního růstu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost zaměřená na svařovací techniku a solární elektroniku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

technické myšlení, manuální zručnost, předpoklady naučit se na výše uvedenou náplň práce
týmový hráč, který otevřeně komunikuje
důslednost, pečlivost, samostatnost
ochota pracovat ve třísměnném provozu
zkušenosti s obsluhou a seřizováním strojů nebo výrobních linek - VÝHODOU
schopnost čtení technické dokumentace - VÝHODOU

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4035340  Posting date: 18.2.2021