HSE Coordinator

KM Career s.r.o.

Místo práce
Českolipsko, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- provádět kontrolu bezpečnosti a požární ochrany závodu
- vyhledávat možná rizika a provádět jejich vyhodnocování
- zavádět preventivní opatření
- připravovat a vytvářet dokumentaci BOZP a PO
- vytvářet a upravovat kategorizaci prací
- zajišťovat požadavky normy OHSAS (18001)
- nést zodpovědnost za požárně bezpečnostní zařízení včetně revizí

Zaměstnanecké výhody, benefity

- motivující finanční ohodnocení
- možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve stabilní a rozvíjející se společnosti
- zaměstnanecké výhody a benefity (13tý plat, stravenky, flexipassy, dotovaná strava, dotované masáže, doprava do zaměstnání, zdravotní péče, náborový příspěvek aj.)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní společnost působící v automobilovém průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

Znalost legislativy BOZP a PO

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- flexibilita
- samostatnost
- odpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personální agentura, která má zkušenosti zejména v oblasti IT, automotive, energetice a průmyslové výrobě. Přinášíme komplexní řešení nejen náboru, ale i ostatních potřeb v personalistice.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3919190  Posting date: 2.6.2020