Stavebné práce : montáž a demontáž konštrukčných častí z betónu a železobetónu, vyplnenie debnenia tekutým betónom, oceľové tyče.

KM - JOB s.r.o.

Miesto práce
Vorarlberg, Rakúsko
Termín nástupu
pribežne
2 300 - 2 500 EUR/mesiaczamestnanie v stabilnej firme, dlhodobá práca,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRÁCA PRE VÁŽNYCH ZÁUJEMCOV. RAKÚSKO - činnosti: montáž a demontáž konštrukčných častí z betónu a železobetónu, vyplnenie debnenia tekutým betónom, oceľové tyče. Mzda 2500,- Eur netto. Pracuje sa v Dornbirne Vorarlberg

Požiadavky: chuť pracovať, vzdelanie minimálne SOU, zaslať životopis na náš e-mail: [email protected] alebo [email protected] Bližšie informácie na tel. čísle 0905 864 299

prémie a odmeny , ubytovanie zabezpečené,

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

montáž

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebnícstvo

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

áno

prax minimálne 2 roky

Ponúkame práce pre mužov, ženy a páry v Českej republike, Rakúsku, Nemecku. Spoločnosť je zamerená na logistické služby, zváračské práce, zámočnícke práce, práce v strojárstve, automobilový priemysel, elektrotechnický priemysel, vodiči VZV......

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4068908  Posting date: 26.4.2021  Lower salary limit (gross): 2 300 EUR/mesiac