Tesař - bednář do Holandska, práce pro dvojice, na smlouvu

DIT en Larex Vakpersoneel B.V.

Místo práce
Holandsko
plný úvazek
Termín nástupu
asap
Mzdové podmínky (brutto)
450 - 500 euro netto / týden

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naše klienty hledáme TESAŘE - BEDNÁŘE, MONTÉRY SYSTÉMOVÉHO BEDNĚNÍ, BETONÁŘE, ZBROJAŘE. Práce v oblasti pozemního, průmyslového, inženýrského a vodohospodářského stavebnictví, popřípadě vojenské stavby (např. tunely, nádjezdy, akvadukty atd.). Příprava různých typů bednění od tradičního dřevěného bednění až po systémové bednění. Schopnost betonování hotových stěn, oblouků, stropů nebo pilířů. Schopnost sestavit a rozebrat toto bednění, zkušenost s údržbou a čištěním od zbytků betonu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Atraktivní plat každý týden
*Ubytování
*Zdravotní pojištění
*Práce dle holandských podmínek, kolektivní smlouvy NBBU CAO

Informace o náboru

V případě zájmu prosíme zaslat strukturovaný životopis (co nejvíc informací o tom, kde jste pracovali a co jste tam přesně dělali, podle možností s referencemi a fotkami) v českém a anglickém anebo německém jazyce na emailovou adresu: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Práce v oblasti pozemního, průmyslového, inženýrského a vodohospodářského stavebnictví, popřípadě vojenské stavby.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Tesař

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Nizozemský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenosti v oboru
- zkušenosti s betonářskými a výztužnými pracemi
- znalost železobetonových prvků
- montáž a demontáž dřevěných a ocelových forem
- schopnost číst technické výkresy
- výuční list nebo mnoholeté zkušenosti
- znalost angličtiny nebo němčiny
- vlastní auto
- certifikát VCA nebo ochota vykonat tuto zkoušku

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nizozemská pracovní agentura Larex má více než 15leté zkušenosti s dočasným zaměstnáváním kvalifikovaných evropských pracovníků. Zároveň je největší personální agenturou pro oblast techniky, stavebnictví, kovozpracujícího průmyslu a malířského odvětví v Nizozemsku.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3216536  Posting date: 2.5.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 450 - 500 euro netto / týden