Dělník pohodář • 137 Kč/hod + příplatky • dovolená navíc • Plzeň

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
137 Kč/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nové kolegy na dělnické pozice do společnosti v Nýřanech u Plzně zabývající se výrobou sedaček pro luxusní automobily.

Co budete dělat?
• Vyzkoušíte si sestavení autosedačky od děrování potahu až po zapojení kabelů.
• Během každé směny se budete na jednotlivých stanovištích střídat a práce se vám nestane stereotypem.
• Na začátku projdete důkladným proškolením. Pokud nemáte zkušenosti, vše se během školení naučíte.
• Pracoviště je moderní, čisté a voňavé :)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• dlouhodobé zaměstnání na HPP
• mzda 137 Kč/hod + příplatky za směnnost
• najíte se ZDARMA
• týdenní zálohy na mzdu
• dovolenou si užijete 25 dní
• na pracovišti Vám bude k dispozici fyzioterapeut
• v případě zájmu zajistíme ubytování v Plzni za 50 Kč/noc
• nebo Vám poskytneme příspěvek na vlastní bydlení 2 200 Kč/měs

zajištěné svozy z celé Plzně a okolí, Stříbra, Kladruby, Ostrov u Stříbra, Heřmanova Huť, Horšovského Týna a okolí

Informace o náboru

V případě zájmu či jakéhokoli dotazu volejte naší bezplatnou telefonní linku 800 197 197, kde jsme Vám k dispozici každý pracovní den od 8:00 do 17:00. Volat můžete také na tel. 731 130 026.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost je již 20 let předním výrobcem autosedaček pro vozy BMW.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• máte čistý rejstřík trestů
• nebojíte se směnného provozu (protože i ten má své výhody)
• praxe ve výrobě výhodou, nikoli však podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3073940  Posting date: 2.10.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 137 Kč/hod