Řidič VZV/Komisionář s možností výdělku až 34.000,- Kč

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidič VZV

o Zpracování skladových příkazů na doplnění zboží

o Manipulace s paletami – přeprava palet a odpadu na příslušná místa

o Naskladňování a vyskladňování palet a další práce na VZV

o Práce se čtečkou čárových kódů

Komisionář

o Vyskladnění zboží na filiálky, skladování/vyskladnění zboží

o Transport prázdných palet a odpadu na příslušná místa, úklidové práce

o Obsluha manipulační techniky a další úkoly dle pokynů nadřízených

Zaměstnanecké výhody, benefity

o Fixní nástupní mzda od 23.500,- k tomu ještě stabilizační příplatek ve výši 2.000,-/měsíčně a výkonnostní prémie, možnost vydělat si až 34.000,-

o Konec složitého dojíždění – autobusová zastávka přímo před budovou pracoviště

o Pokud bydlíte daleko, máme pro Vás možnost ubytování

o Budete přímým zaměstnancem, už žádná práce pod agenturou

o Stravování na pracovišti – výběr ze 4 jídel a k tomu stravenky

Na co dalšího se můžete těšit:

o 13. Plat, přesčasy budete mít zaplaceny

o 4 týdny dovolené, karta multisport

o Možnost získat řidičské oprávnění na VZV

o Adekvátní zaškolení a pracovní pomůcky zdarma

Příležitost má opravdu každý, pokud nemáte zkušenost s prací ve skladu nebo řidičské oprávnění není to překážka – všechno Vás naučí. Stačí jen chuť do práce!

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Německá, mezinárodní společnost, zabývající se provozováním supermarketů a hypermarketů v rámci celé Evropy.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3127761  Posting date: 8.9.2017