Přijmeme lisaře • mzda 19 500 Kč/měs + 85 Kč stravenky • Bor u Tachova

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Bor, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
19 500,- Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• práce na lisu
• zakládání a vykládání koberců
• vizuální kontrola kvality

Zaměstnanecké výhody, benefity

• dlouhodobé zaměstnání na HPP
• mzda 19 500,- Kč/měs
• 85,- Kč stravenky
• možnost výplaty bez nutnosti vlastnit účet
• týdenní zálohy na mzdu
• v případě zájmu zajistíme ubytování v Tachově

Informace o náboru

V případě zájmu či jakéhokoli dotazu nás kontaktujte na naší bezplatné telefonní lince +420 800 197 197, která je Vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 - 17:00 hodin.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Přijmeme nové kolegy na pozici obsluha lisu, ve společnosti zabývající se výrobou podlah do vozidel.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• zodpovědnost
• ochota pracovat ve třísměnném provozu
• praxe v automotive výhodou, nikoli podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3278651  Posting date: 26.7.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 19 500,- Kč/měs