Rokycany, výroba, práce pro muže s praxí 13 000 Kč za doporučení (Rokycany, ubytování zdarma )

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
140 Kč/hod + navyšování,příplatky a bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce v automotive

Nerozlišují agenturní a kmenové zaměstnance !!!

Vhodné pro manuálně zručné muže

3 směnný provoz (8 hod)

Základní mzda 140 Kč/hod

+bonus 2 000 Kč nebo ubytování zdarma

+nadstandardní příplatky: přesčas 30% , noční 10% , víkendy 30% , svátek 160%

Příplatky se sčítají

+ možné navýšení o dalších 5-10 Kč/hod (celkově až 3x ) v závislosti na výkonu a dovednostech pracovníka)

Týden dovolené navíc

Možnost vyplácení záloh 1 000 Kč / odpracovany týden

Obědy 25 Kč

Odměna za doporučení vhodného kandidáta 13 000 Kč s postupným čerpáním (1.část již po týdnu práce)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost Hutchinson je přední výrobce hadic a trubek do automobilů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

automotive

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3379513  Posting date: 5.11.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 140 Kč/hod + navyšování,příplatky a bonusy