Jste znalec postupových lisů a nástrojů ? (od 45.000)

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Pohořelice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
od 45.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budete se starat o technologickou přípravu výroby, optimalizovat výrobní proces a asistovat při zavádění nových nástrojů.
Jelikož se jedná o mezinárodní firmu, jsou s pozicí spojené služební cesty 1-4x do roka na cca 2-3 dny na další pobočky firmy, pro sjednocení procesu, případně se může jednat o výjezdy kvůli přejímce nových nástrojů.
Výše zmíněná spolupráce s projektovým týmem z Francie se bude točit okolo stavu nového lisovacího nástroje – při prvním ohledání zjistit a vyreklamovat případné vady, geometrie dílu, modifikace. Po obdržení nového tvaru dílu vyspecifikovat a nacenit nutné zásahy do nástroje, apod.
Nejčastěji budete komunikovat s výrobci nástrojů, seřizovači na dílně, expertem tváření a programátory lisů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Profesní a mzdový růst není v tomto případě jen otřepanou frází
• Smlouvu na dobu neurčitou
• 5 týdnů dovolené
• 13. Mzda – 15.000Kč
• Odměnu za podíl na HV až 1.600 Kč měsíčně
• Příspěvek na penzijní a životní pojištění – min. 1.200 Kč měsíčně
• Cafeterie – příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu – min. 4. 000 Kč
• Stravování (18-24 Kč menu)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Ať už jste technolog, konstruktér nebo zkušený seřizovač/ nástrojař lisovacích nástrojů, můžete být také součástí silné francouzské společnosti, podnikající v automobilovém průmyslu.
V České republice působí již 22 let a mají zde i svou největší pobočku – v Pohořelicích u Brna – kde se právě otevřela nová pozice – TECHNOLOG PROCESU TVÁŘENÍ.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Francouzský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

A KOHO TO PŘESNĚ HLEDÁME?
Zkušeného strojaře se znalostí plošného tváření za studena, co ovládá práci s CAD programy a čtení výkresové dokumentace. Do takové míry, abyste byl schopen podle výkresové dokumentace odhadnout stav finálního výlisku, případné neduhy lisovacího stroje a možné zákaznické modifikace.
Taktéž komunikativní znalost AJ nebo FJ je vyžadována. Budete komunikovat s výrobci nástrojů a projektovým týmem z Francie.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3407510  Posting date: 1.6.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: od 45.000 Kč