Disponent s NJ - flexibilní pracovní doba! Bor u Tachova

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Bor, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat v rodinné německé firmě, kde se skloňují zákazníci jako Lamborghini, McLaren nebo BMW? Jedná se o firmu vyrábějící kompletní interiéry automobilů, sídlící v Boru u Tachova, se specializací na potahování pohledových částí kůží.

KOHO HLEDÁME?

Hledáme proaktivního člověka, který má již zkušenosti s pozici Disponenta či podobnou pozicí a který ovládá německý jazyk na komunikativní úrovni.

Znalost systému SAP, v kterém budete pracovat, je výhodou. Pokud je Vám tedy cizí, ničemu to nebrání - zaučí Vás.

Pokud splňujete výše zmíněné, můžete se těšit na pohodové kolegy (kolektiv do 10 lidí) v kanceláři s nápisem oddělení dispozice!

CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE?

• Příjem a zpracování zákaznických objednávek
• Materiálové zajištění výroby
• Tvorba podkladů pro plánování výroby
• Zajištění vývozu hotových výrobků
• Sledování skladových zásob a jejich obrátkovosti
• Péče o zákaznické portály
• Denní komunikace s obchodními partnery

CO VÁM NABÍZÍME :

• Příspěvek na dopravu
• Týden dovolené navíc
• Flexibilní pracovní doba
• Revize mzdy
• Permanentky na plzeňský hokej nebo divadlo
• Poukázky – masáže, bazén
• Jazykové kurzy AJ
• Cafeteria (systém odměn)
• Krátkodobé pojištění do zahraničí
• Výroční bonusy
• Vánoční odměny
• Strava přímo v závodě (27 Kč)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3479322  Posting date: 27.3.2019