Montáž klimatizací a chladících boxů - 21 000 - 28 000 Kč/ měsíčně

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Beroun, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
02.09.2018
Mzdové podmínky (brutto)
28 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- kompletace, výroba, montáž
- práce ve výrobě

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnost kvalifikačního a profesního růstu
- nadstandardní příplatky - svátek (150%), víkend - so (20%), ne (30%)
- možnost ubytování s dotací, příspěvek na vlastní bydlení
- závodní stravování
A mnohé další

Informace o náboru

Pokud máte zájem o pracovní nabídku neváhejte zaslat svůj strukturovaný CV.

Přijďte k nám na pohovor -vždy v pondělí v 10.00 nebo ve středu ve 13.00 na adresu Plzeňská 52 nebo nás kontaktujte na tel 725 426 039.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenský průmysl zaměřen na výrobu chladírenského nábytku a klimatizací.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

strojírenství

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- manuální zručnost
- spolehlivost, časová flexibilita, zodpovědnost
- praxe ve strojírenském oboru výhodou, NIKOLIV PODÍMNKOU - všichni pracovníci procházejí řádným školením
- ochota pracovat ve směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3480201  Posting date: 28.8.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 28 000