Skladník s VZV - 25000Kč/ měsíčně

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Beroun, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
02.09.2018
Mzdové podmínky (brutto)
25000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

uskladnění, vykládka/ nakládka
obsluha VZV

Zaměstnanecké výhody, benefity

dlouhodobé a stabilní zaměstnání na HPP
zajímavé mzdové podmínky - od 21 000 - 25 000 Kč/ měsíčně (dle praxe, oprávnění a výkonu)
zajímavé bonusy - ohodnocení přesčasů, práce o víkendu, výkon
možnost zajistit ubytování s dotací
příspěvek na vlastní bydlení
nástup IHNED/ dle domluvy

Informace o náboru

Neváhejte nás kontaktovat na tel: 725 426 039 nebo nás navštivte na pobočce vždy v pondělí v 10.00 nebo ve středu ve 13.00 na adrese Plzeňská 52, Beroun.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Náš významný klient se zabývá výrobou chladírenského nábytku a klimatizačních jednotek. Jeho působnost má mezinárodní charakter. V České republice sídlí na dvou místech. Aktuálně hledáme vhodné kandidáty na pozici SKLADNÍKA do závodu sídlící v centru Berouna.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

není podstatné

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

praxe s VZV, praxe ve skladu
oprávnění - neplatné rádi prodloužíme
manuální zručnost
základy s PC, základní znalosti PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3482125  Posting date: 31.8.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 25000