Řidič/ Řidička VZV - bonusy, svoz, ubytování - nástup ihned

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Žebrák, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
16.09.2018
Mzdové podmínky (brutto)
21500

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

příjem/ výdej zboží ze skladu
kontrola
a další skladové práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

dlouhodobé zaměstnání na HPP (možno i na DPČ s pravidelnou docházkou)
férový přístup, rodinný kolektiv
pravidelné vzdělání a rozvoj
zajímavé finanční ohodnocení
21 000 Kč po zapracování navýšené, příplatky za odpolední směny (+5%), další bonusy
závodní stravování s dotací
svozová doprava ze širokého okolí
ubytování s příspěvkem - 1500 Kč

Informace o náboru

PŘIJĎTE K NÁM NA POBOČKU - Plzeňská 52, v Berouně nebo nás kontaktujte na tel: 725 426 039 ještě dnes!
Možná osobní setkání k více informacím ohledně pracovní nabídky každý týden a to vždy ve středu ve 12.00. Nehodí se Vám termíny? Neváhejte, volejte na 725 426 039 a domluvíme se individuálně dle Vašich možností.

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOMLUVY

Lokalita pracoviště: Žebrák

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba papíru, papírenských výrobků

Významná společnost zaměřující se na výrobu kartonových obalů - od malých krabiček přes velké krabice. Dlouhodobě působící v ČR v několika lokalitách.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

není podstatné

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

praxi se skladovými pracemi - řízení VZV
práce se scanerem (není podmínkou - dojde k důkladnému zaškolení)
základní znalost PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3489687  Posting date: 11.9.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 21500