Správa a úklid ubytovny - 30 hod / týdně

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Nad Opatovem, Praha 11, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
01.10.2018
Mzdové podmínky (brutto)
20000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naši personální společnost, pobočku LEPŠÍ PRÁCE Praha, hledáme vhodnou kandidátku/vhodného kandidáta na pozici Správy a úklidu ubytovacího zařízení pro naše zaměstnance.

Náplň práce:
- udržování evidence o ubytovací kapacitě (celkem cca 140 lůžek)
- ubytovávání zaměstnanců - výdej klíčů, karet, ložního prádla atd.
- odubytování zaměstnanců - převzetí klíčů, karet, kontrola a úklid pokojů
- udržování čistoty objektu (vysávání a úklid společných prostor)
- drobné opravy + komunikace s externími opraváři
- základní služby na ubytovně - půjčování vysavače, praní prádla, řešení ztráty klíčů / karet atd
- komunikace s dodavateli ( prádelna apod.)
- správa skladu s ochrannými pomůckami (objednávání a výdej montérek)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- pracovní smlouvu (120 hod / měsíčně) na dobu určitou do 2/2019
- základní mzda 17 000 Kč hrubého + osobní ohodnocení až 3 000 Kč měsíčně
- stravenky
- mobilní telefon
- nástup ihned

Práce je vhodná pro muže i ženy (důchodce i OZP).

V případě zájmu zašlete Váš životopis nebo volejte pro více informací.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Personální společnost zabývající se agenturním zaměstnáváním již od roku 2006.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- základní znalost PC (Excel, emaily)
- organizační schopnosti
- smysl pro pořádek
- praxe z podobné činnosti výhodou
- časová flexibilita - pracovní doba PO-PÁ 9-16
- bydliště v lokalitě Praha 4 - Chodov velkou výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3504250  Posting date: 30.9.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 20000