Skladník / řidič VZV - Pardubice, volné víkendy

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Pardubice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 - 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

značení výrobků podle typu polystyrenu
odebírání balíků polystyrenu z balící linky
rovnání výrobků v nákladním vozidle zákazníka
vývoz a uskladnění do skladovacích prostor
obsluha výrobní linky
pomocné a úklidové práce ve výrobě

Zaměstnanecké výhody, benefity

dlouhodobou stabilní práci na hlavní pracovní poměr
mzdové ohodnocení od 23 000,- Kč / měsíc
stravenky
docházkový bonus
možnost týdenních záloh

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Výroba polystyrenu

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• platný průkaz na VZV ( v případě že by byl prošlý, bezplatně obnovíme)
• důležitá je praxe s řízením VZV
• samostatnost, zodpovědnost a aktivní přístup k plnění zadaných úkolů
• ochota pracovat ve třísměnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3635887  Posting date: 24.9.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 23 000 - 25 000 Kč/měsíc