Account Manager/Středočeský a Liberecký kraj

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro úspěšnou mezinárodní výrobní společnost hledáme proaktivního, komunikativního a technicky zaměřeného Account Managera pro Středočeský a Liberecký kraj!
Co budete dělat:
- Získávat nové zákazníky
- Kvalifikovat zákazníka a následně nabídnout unikátní řešení uspokojující jeho potřeby
- Zajímat se o zákazníkovo podnikání a snažit se pomáhat mu svými řešeními
- Úzce spolupracovat s oddělením nákupu, marketingu, výroby a logistiky klienta
- Starat se o stávající zákazníky, neztrácet je a růst s nimi
- Svou dobrou službou si vytvářet možnosti pro zvýšení prodejního podílu u zákazníka
- Podílet se na rozvoji strategie obchodu ve svém regionu
- Pravidelně monitorovat trh a konkurenci

Co za to získáte:
- Zaměstnání ve stabilní společnosti, která je jedničkou na trhu
- Velmi zodpovědnou a reprezentativní pozici
- Otevřený a férový přístup ze strany zaměstnavatele
- Práci v motivovaném týmu bez politik
- Osobní plán rozvoje a prostor pro seberealizaci
- 25 dní dovolené
- Roční bonus ve výši 33-100% měsíční mzdy
- Kafetérii od 5500Kč/rok
- Příspěvek na dopravu
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Závodní stravování a další benefity

Co od vás očekáváme:
- Obchodního ducha, praxi v oboru a chuť získávat nové zákazníky
- Reprezentativní vystupování, proaktivní přístup a dobré komunikační dovednosti
- Spolehlivost, organizovanost
- Dobrý time management a schopnost prioritizace
- Technické povědomí
- Chuť cestovat a poznávat nové zákazníky (nutností je platný ŘP skup. B)
- Komunikativní angličtinu (ústně, písemně)

Pokud si myslíte, že jste vhodným kandidátem, dejte nám o sobě vědět a my s vámi rádi probereme podrobnosti.
Markéta Tošerová

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

mezinárodní výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3704764  Posting date: 3.10.2019