Kontrolor/ka elektroniky - 176 Kč/hod, 10 000 Kč náborový bonus - Říčany, svoz zdarma Opatov

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
domluvou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 153 Kč/hod.nástupní bonus 10.000 Kč (po 4 odpracovaném měsíci), svozy zdarma, stravovaní na pracovišti (20 – 40 Kč), možnost ubytování či příspěvku na bydlení, MULTISPORT KARTA, proplacení cesty na pohovor

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- připojení elektroniky k počítači a kontrola nahraného systému (vše jednoduchými kliknutími dle zaučení)
- čištění a případná drobná výměna jednoduchých obalových součástek (stačí manuální zručnost a umět pracovat se šroubovákem)
- zápis do PC každého kroku manipulace s elektronikou
- balení a kompletace zboží
- paletizace (balení na palety)
- práce na jednotlivých stanovištích je ve stoje
- práce ve 3 směnném provozu (8h, ranní, odpolední, noční) střídavě po týdnu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pro sklad v Říčanech u Prahy s drobnou elektronikou přijmeme pracovníky/ce na hlavní pracovní poměr s možným nástupem ihned na pracovní pozici: KONTROLOR/KA DROBNÉ ELEKTRONIKY

CO MŮŽETE ZÍSKAT?
- smlouva na HPP
- mzda 153 - 172 Kč/h
- nástupní bonus 10.000 Kč (po 4 odpracovaném měsíci)
- stravovaní na pracovišti (20 – 40 Kč)
- možnost ubytování či příspěvku na bydlení
- zajištěná svozová doprava z Prahy (Opatov)- ZDARMA
- MULTISPORT KARTA: Vaše oblíbené aktivity ZDARMA každý den (bazén, sauna, posilovna, kurty atd.)
- týdenní zálohy
- možnost výplat v hotovosti bez nutnosti vlastního bankovního účtu

Informace o náboru

VOLEJTE ZDARMA
+420 800 197 197

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost se zabývá kontrolou a opravami drobné spotřební elektroniky.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• NUTNÁ znalost práce na PC ( vyhledávání na internetu, Word, složky) - probíhá testování
• ochota pracovat ve třísměnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3927383  Posting date: 17.8.2020  Lower salary limit (gross): 153 Kč/hod.