Pracovník výstupní kontroly • 130Kč/hod • ubytovaní • Mladá Boleslav

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
Od 130 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• vizuální kontrola dílů pro automotive - interiérové díly vozu Daimler - středové konzole
• 3 směny, R, O, N, 8hod

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 130Kč/hod.
• zákonné příplatky za odpolední a noční směny
• 75Kč/den - stravenkový paušál
• zaškolení na místě přímo vedoucím týmu
• zajištěné ubytování
• možnost zálohy na mzdu 1000Kč/týden
• možnost výplaty i bez nutnosti vlastního bankovní účet
• stravování přímo ve společnosti
• odměna za doporučení vhodného kolegy 3000Kč130Kč/hod

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost, která formou Outsourcingu poskytuje služby v oblasti výstupní kontroly, případně v oblasti nastavování výrobních procesů pro další výrobní společnosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• nutná praxe na výstupní kontrole
• ochota pracovat na 3 směny
• spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4063365  Posting date: 16.4.2021  Lower salary limit (gross): 130 Kč/hod.