Pracovník/ce v kovovýrobě - 25 dní dovolené, stravenkový paušál a další benefity

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Do Čertous, 193 00 Praha 20, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 17 600 Kč/měsíc- 5 týdnů dovolené - multisport karta - stravenkový paušál - možnost ubytování

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- výroba a montáž hliníkových oken a dveří
- ohýbání a manipulace s kovy
- čtení technických výkresů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mzda 17600 - 19200 Kč/měs.
- stravenkový paušál v hodnotě 1000 Kč/měsíčně (čistého do mzdy)
- jídelna v místě pracoviště
- denní směna pondělí - pátek
- týdenní zálohy na mzdu
- ubytování
- multisport karta
- zálohy na mzdu (1000 Kč/týdně)

Informace o náboru

Zaujala Vás pracovní nabídka? Pak neváhejte a kontaktujte nás ať už zasláním životopisu, nebo telefonicky pro domluvení se na pohovoru.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Pro našeho klienta zabývajícího se výrobou oken, dveří a lehkých obvodových plášťů přijmeme zaměstnance na pozici: Pracovník/ce v kovovýrobě.
Práce je vykonávána pouze ve výrobní hale.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

zámečník, montážní dělník, instalatér

Ostatní znalosti

Technické kreslení - Základy

Praxe na pozici/v oblasti

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučen nejlépe jako zámečník
- znalost manuální práce
- vyučen nejlépe jako zámečník, seřizovač, opravář, instalatér a podobně
- znalost čtení technických výkresů je výhodou, není to podmínka
- manuální zručnost
- spolehlivost
- samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4079972  Posting date: 12.5.2021  Lower salary limit (gross): 17 600 Kč/měsíc