Validační inženýr

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Velká Bíteš, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro mezinárodní společnost ve Velké Bíteši, která je špičkou v oboru sterilizace zdravotnického materiálu, hledáme člověka na pozici:

Co budete dělat:
- Vytvářet sterilizační specifikace pro sterilizaci jednorázových zdravotnických potřeb
- Plánovat validační cykly v souladu s platnými normami
- Vytvářet validační zprávy, reporty a protokoly
- Připravovat validační vzorky pro sterilizační cyklus
- Zpracovávat data z jednotlivých sond
- Aktivně spolupracovat při strategických projektech
- Komunikovat se zákazníky a účastnit se zákaznických auditů

Co za to získáte:
- Zázemí silné mezinárodní společnosti
- Smysluplné zaměstnání s velmi úzkou vazbou na zdravotnictví
- Práci v přátelském kolektivu ve firmě, která dbá na osobní přístup k zaměstnancům
- Kontinuální vzdělávání vč. jazykových kurzů
- K základní mzdě také příplatky a osobní ohodnocení
- Týden dovolené navíc
- Stravenky
- Občerstvení a pracovišti

Co bychom u vás rádi viděli:
- SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření či v oboru chemie nebo mikrobiologie
- Znalost angličtiny alespoň na úrovni B2 (denní práce s dokumentací v AJ, komunikace se zahraničními zákazníky)
- Zkušenost se zpracováním dat
- Analytické myšlení, numerické porozumění
- ŘP sk. B, aktivní řízení (nutné pro dopravu do zaměstnání)

Pokud vás tato pozice zajímá, pošlete nám svůj životopis a my vás budeme kontaktovat s bližšími informacemi.
Markéta Tošerová

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

stabilní mezinárodní společnost - špička v oboru sterilizace zdravotnických pomůcek

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4126225  Posting date: 20.7.2021