Neautomobilová kompletace Brno • mzda 30 000Kč/m • ubytování

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 - 30 000 Kč/měsíc5 týdnů dovolené, Multisport karta

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• obsluha strojů
• jednoduchá, nenáročná manuální montáž, kterou vás naučíme
• výstupní kontrola

Zaměstnanecké výhody, benefity

• mzda 23 - 30.000,- Kč hrubého měsíčně
• 3 směny
• navýšení základní mzdy po zkušební době
• náborový bonus při splnění podmínek v celkové výši až 7.000 Kč
• příplatky za směnný provoz a nadstandardní příplatky za práci o víkendu
• dotované stravování
• 25 dní dovolené ročně
• ZAJIŠTĚNÍ UBYTOVÁNÍ

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Hlavním oborem činnosti je Výroba komunikačních zařízení.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Úplný začátečník (A1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• pozitivní přístup k práci
• dobrý zdravotní stav a schopnost práce v noci
• manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4164514  Posting date: 15.11.2021  Lower salary limit (gross): 23 000 Kč/měsíc