Operátor/ka lisovny a lakovny • 24 500Kč • ubytování zdarma• nástup ihned

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Letovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
22 000 - 24 500 Kč/měsícZálohy na mzdu každý týden!

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• příprava dílů před lakováním
• vizuální kontrola lakovaných dílů
• vizuální kontrola výlisků, jejich balení do krabic či boxů
• práce v týmu 6 - 12-ti kolegů za podpory trenéra či nadřízeného
• třísměnný provoz – pravidelně se střídá ranní, noční a odpolední směna, případně možno pracovat i ve 12-ti hodinových směnách

Zaměstnanecké výhody, benefity

• mzda 22 - 24.500,- Kč hrubého
• dotace stravy
• 24 dní dovolené ročně
• zajištěné dotované ubytování v lokalitě pracoviště ZDARMA
• týdenní zálohy na mzdu

Informace o náboru

Pracovní nabídka bez vstupních testů, vhodná pro ženy, muže i páry.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Jedná se o společnost specializující se na vývoj, lisování i lakování dílů z plastů a jiných materiálů využívaných pro výrobky v automobilovém průmyslu, lékařství, TV & audio, kancelářských aplikací a v domácnostech.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Praxe na pozici/v oblasti

výhodou ne podmínkou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• manuální zručnost
• schopnost práce s ve směnném provozu a v noci
• dobrý zrak a zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4218602  Posting date: 8.12.2021  Lower salary limit (gross): 22 000 Kč/měsíc