Daňový specialista – plný/zkrácený úvazek

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do daňového oddělení hledáme nového člena týmu, aktivního a pečlivého kolegu/ni, pokud Vás baví daně, máme nabídku práce, která bude pro vás koníčkem.

Co Vás na této pozici čeká?

  • spolupráce na sestavování veškerých daňových přiznání skupiny
  • posuzování daňových aspektů v uzavíraných hospodářských smlouvách i ostatních projektech
  • sledování daňové legislativy a implementace změn ve skupině
  • poskytování poradenství a výkladu ke správné aplikaci předpisů
  • příprava podkladů pro audit a daňové poradce
  • spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Co má mít ideální kandidát/ka?

  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe minimálně 3 roky ve větší společnosti v oblasti daní
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • praxe v poradenství výhodou
  • odpovídající znalost účetní a daňové problematiky
  • znalost práce s PC, zejména MS Office
  • znalost SAP výhodou

Těšit se můžete na:

  • práci v unikátním prostředí mezinárodního letiště
  • zázemí velké a stabilní společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • benefitní systém Cafeteria - 19 000Kč ročně na benefity, které si zvolíte sami (např. Flexipasy, Multisport karta, proplacení faktury za dovolenou, vzdělávací kurzy apod.)
  • 13. mzdu
  • atraktivní zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, dotované stravování ve vlastní zaměstnanecké restauraci, zaměstnanecké parkování, příspěvek na pojištění odpovědnosti a penzijní připojištění, jazykové kurzy, masáže za zvýhodněnou cenu a další)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz
ID: 3760460  Posting date: 11.9.2019  The job comes from another website or source.