Investment Controller - Junior

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš být u rozvoje letiště?
Baví Tě controlling, plánování vyhodnocování případových studií zejména v oblasti investic?
Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Investment Controller - Junior, přidej se k nám!

Jaká bude Tvá pracovní náplň?
  • v rámci týmu se budeš podílet na přípravě ročních a dlouhodobých investičních plánu v rámci celé skupin.
  • podílet se na finančních a investičních analýzách
  • provádět analýzy plnění plánu, vyhodnocování odchylek, spolupracovat na měsíčních závěrkách
  • podílet se na vyhodnocování investičních příležitostí
  • dohlížet na dodržování interních investičních pravidel
  • komunikovat napříč společností

Koho hledáme?
  • máš zkušenost s investičním procesem, vyhodnocováním investic
  • umíš přemýšlet v širších souvislostech, jsi pověstný/á svými skvělými analytickými schopnostmi a pečlivostí
  • Excel je Tvůj „denní chleba“, připravit prezentaci v Powerpointu je brnkačka
  • v tvé práci ti pomůže znalost SAP (CO/BW)
  • zvládáš flexibilně komunikovat s různými lidmi napříč společností a zajistit si podklady a odpovědi na tvé otázky
  • pozitivní myšlení, aktivní přístup k práci, týmový duch
  • když máš zadaný úkol, umíš na něm samostatně pracovat
  • něco málo už máš za sebou – praxe (i při studiu) minimálně 1 rok v controllingu (investičním) / auditu / poradenství
  • VŠ diplom máš ze školy s ekonomickým, matematickým nebo technickým zaměřením

Co Tě u nás čeká?
  • práce v unikátním prostředí mezinárodního letiště
  • zázemí velké a stabilní společnosti
  • benefitní systém Cafeteria - 20 000Kč ročně na benefity, které si zvolíte sami (např. Flexi Pass, Multisport karta, proplacení faktury za dovolenou, vzdělávací kurzy apod.)
  • 13. mzda
  • atraktivní zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, dotované stravování ve vlastní zaměstnanecké restauraci, zaměstnanecké parkování, příspěvek na pojištění odpovědnosti a penzijní připojištění, jazykové kurzy, masáže za zvýhodněnou cenu a další)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz
ID: 3823778  Posting date: 2.12.2019  The job comes from another website or source.