Manažer kvality výstavby

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

S nárůstem počtu cestujících, letiště reaguje i adekvátním rozvojem letištní infrastruktury. Chystáme realizaci velkých investičních projektů, z toho důvodu jsme vytvořili malý tým Kontroly kvality výstavby a hledáme pro něho manažera. Cílem týmu je kontrolovat u velkých investičních projektů jejich průběh a bezproblémové uvedení do provozu. Pokud jste zapálený stavař, vyznáte se v TZB, baví Vás kontrolovat kvalitu staveb a zároveň Vám není cizí vedení lidí? Pak hledáme, právě Vás!

Co vás bude čekat?
  • řízení týmu kontroly kvality výstavby
  • odpovědnost za nastavení a realizaci koncepce kontroly kvality výstavby
  • kontrola průběhu všech fází u investičních projektů velkého rozsahu
  • odpovědnost za vypracování oponentních posudků k vytipovaným investičním projektům
  • součinnost na technických radách, kontrolních dnech a jednáních vybraných rozvojových projektů
  • kontrola dodržování harmonogramu stavby a dalších standardizovaných ukazatelů u vybraných staveb
  • v případě problémů odpovědnost za detailní šetření projektu a komunikaci s odpovědnými osobami v rámci interní i externí spolupráce.
  • identifikování rizik v rámci životního cyklu staveb včetně doporučení k úpravě.
  • spolupráce s organizační jednotkou Investic

Co od vás očekáváme my?
  • VŠ vzdělání - magisterský stupeň technického zaměření
  • praxe min. 5 let v oblasti investičních projektů / v technickém auditu
  • min. 2 roky zkušeností s vedením lidí
  • softwarové znalosti: MS Office (Excel, Word, PowerPoint), CAD, MS Project
  • řidičský průkaz B
  • koncepční myšlení, samostatnost, analytické, organizační a koordinační schopnosti

Co vám nabídneme?
  • atraktivní mzdové ohodnocení včetně roční odměny
  • práci v unikátním prostředí mezinárodního letiště
  • zázemí velké a stabilní společnosti
  • pružnou pracovní dobu (pevná část 9:00 – 14:00)
  • benefitní systém Cafeteria - 20 000Kč ročně na benefity, které si zvolíte sami (např. Flexipasy, Multisport karta, proplacení faktury za dovolenou, vzdělávací kurzy apod.)
  • 13. mzda
  • atraktivní zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, dotované stravování ve vlastní zaměstnanecké restauraci, zaměstnanecké parkování, příspěvek na pojištění odpovědnosti a penzijní připojištění, jazykové kurzy, masáže za zvýhodněnou cenu a další)

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz
ID: 3838546  Posting date: 2.1.2020  The job comes from another website or source.