Specialista pro řízení změn a compliance

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na pozici specialisty pro řízení změn a compliance hledáme nového kolegu/kolegyni. Máte smysl pro detail, dobré komunikační dovednosti a zároveň analytické myšlení? Pokud ano, čtěte následující řádky, a pokud vás pozice osloví, neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Co bude vaší náplní práce?
  • plánování a provádění auditů shody s platnou leteckou legislativou a vnitřními předpisy letiště (compliance monitoring) a jejich následná prezentace
  • ověřování plnění nápravných opatření
  • tvorba a revize interních dokumentů
  • dokumentace procesu sledování shody

Co by měl mít ideální uchazeč/ka?
  • VŠ vzdělání technického nebo právního směru
  • praxi v oblasti řízení kvality/sledování shody podniku nebo odborné autority činných v letectví, znalost podmínek a specifik letiště Praha výhodou
  • znalost nařízení Komise (EU) č. 139/2014 (ADR CS+GM, AMC+GM ),
  • základní orientaci v předpisech řady L, letecký zákon č. 49/1997 Sb.,
  • znalost principů systému řízení bezpečnosti (SMS) a systému řízení kvality (QMS), znalost normy ISO 9001 výhodou
  • pokročilá znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • komunikační dovednosti, dobré analytické schopnosti, smysl pro detail, schopnost vybudovat si korektní a efektivní vztahy s interními i externími partnery
  • výbornou znalost práce s MS Office
  • řidičský průkaz sk. B

Na co se můžete těšit?
  • zázemí velké a stabilní společnosti
  • zodpovědnou práci v unikátním prostředí letiště
  • flexibilní pracovní dobu
  • zvýhodněné tarify u mobilního operátora pro soukromé hovory
  • 13. mzdu
  • 20 000 Kč ročně na benefity, které si zvolíte sami (např. Flexi Passy, Multisport karta, proplacení faktury za dovolenou, vzdělávací kurzy apod.).
  • atraktivní zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, dotované stravování ve vlastní zaměstnanecké restauraci, zaměstnanecké parkování, příspěvek na pojištění odpovědnosti a penzijní připojištění, jazykové kurzy, masáže za zvýhodněnou cenu a další)

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz
ID: 3860747  Posting date: 31.1.2020  The job comes from another website or source.