Montér do výroby-uplatnenie pre stolárov, zámočníkov, mechanikov. 16€/h plus diéty

Manpower GmbH & Co. KG

Miesto práce
Hennigsdorf, Nemecko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
16 - 20 EUR/hod.16€ + Diéty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, svetoznámeho výrobcu koľajových súprav, hľadáme montérov z odboru Stolár, Tesár, Zámočník, Mechanik.

• Zasadzovanie drevených obkladov, sedadiel a iného interiéru
• Nastavovanie zostáv a dielov podľa výkresov
• Vykonávanie testovacích a meracích prác
• Kompletizácia koľajových vozidiel
• Montáž motorov do koľajových vozidiel
• Montáž káblov a káblových zväzkov
• Práca na základe technických výkresov
• Kontrola kvality

• Hodinová mzda 16€ Brutto
• Diéty – VMA – Pondelok a piatok – 12€/deň, utorok, streda, štvrtok – 24€/deň = 96€/týždeň
• Ubytovanie ZDARMA – od pondelku do piatku, cez víkend si hradí zamestnanec max. 35€/noc alebo cestuje domov
• Príplatky za nočné smeny 25%
• Vianočné odmeny
• Dovolenka podľa zákona

Prosíme uchádzačov a zaslanie životopisu iba v nemeckom jazyku. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je svetoznámy výrobca koľajových súprav.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

stloár, tesár, zámočník, mechanik

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

• Vyučenie v odbore stolár, tesár, zámočník alebo mechanik podmienkou
• Prax na obdobnej pozícii je výhodou, ale nie podmienkou
• Orientácia na presnosť
• Ochota pracovať na tri smeny
• Nemecký jazyk na úrovni B1 podmienkou

Manpower je priekopníkom v oblasti personálnych služieb a stále je inovátorom v oblasti dočasného zamestnávania a sprostredkovania zamestnancov. V Nemecku úspešne pôsobíme od roku 1965 a patríme medzi popredné spoločnosti v oblasti poskytovania pracovných síl.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3687866  Posting date: 3.7.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 16 - 20 EUR/hod.16€ + Diéty