Tester zemních strojů

Okres Příbram

Popis pozice

Chcete být součástí týmu při testování bagrů, nakladačů a jiných strojů?
Máte praxi v práci s bagrem, nakladačem, rypadlem apod.?
Nevadí Vám třísměnný provoz?

Pro našeho významného partnera, mezinárodní společnost zabývající se vývojem a výrobou nakladačů bagrů, teleskopických nakladačů, rypadel a dalších zemních strojů hledáme STROJNÍKY NA TESTOVÁNÍ BAGRŮ, NAKLADAČŮ, RYPADEL A DALŠÍCH STROJŮ.
Staňte se součástí týmu odborníků a profesionálů!

Vaší hlavní náplní práce bude testování bagrů, rypadel, nakladačů a teleskopických nakladačů na polygonu v Dalekých Dušníkách (okres Příbram).

Požadujeme:
  • platný průkaz strojníka minimálně pro jednu skupinu: lopatová rýpadla pásová nebo nakladače kolové
  • vlastní dopravu do místa práce (Daleké Dušníky)
  • výborný zdravotní a fyzický stav
  • zvládnutí monotónní práce

Nabízíme:
  • základní hodinová mzda od 126 Kč
  • příplatek za odpolední směnu 6 Kč/h
  • příplatek za noční směnu 10 % u průměru
  • příspěvek na stravování
  • stravenky
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3% z hrubé mzdy
  • měsíční odměny - osobní ohodnocení
  • možnost dalšího vzdělávání - získání dalších oprávnění na stroje
  • zázemí silné a prosperující společnosti

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis na email: [email protected], bližší informace Vám poskytneme na tel. 733 676 489.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Hermína Jandíková
+420733676489
ID: 2181701  Posting date: 14.7.2015