Zkušený obchodník

Praha, Kolínsko, Pardubicko, Královéhradecko, Trutnovsko, Jihlavsko, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha

Popis pozice

Baví vás obchod? Už jste někdy něco prodal a měl z toho radost? Pak hledáme přímo Vás, obchodníka, který bude partnerem pro naše klienty. Někoho, kdo na sobě chce pracovat a zlepšovat své schopnosti.

Pro českou společnost s dlouholetou tradicí a vlastními technologickými řešeními působící v oblasti stlačeného vzduchu hledáme zkušeného obchodníka, který rozšíří stávající obchodní tým. Obchodníka s dobrým technickým zázemím, který má zkušenosti s prodejem v této nebo podobné oblasti. Důležitou součástí Vaší práce budou i akvizice nových obchodních partnerů, v začátcích to bude Vaše priorita. Budete prodávat technologická řešení a výrobky, které jsou díky vlastnímu dlouholetému vývoji a inovacím na trhu jedinečné.

Náplň práce:
  • komplexní péče o zakázky, od nabídky až po finální prodej
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • rozšiřování portfolia zákazníků
  • spolupráce s dealerskou sítí
  • analýza trhu a reporting

V začátcích bude Vaším úkolem především akvizice nových obchodních partnerů a to v regionech Praha, Kolínsko, Pardubicko, Královéhradecko, Trutnovsko, Jihlavsko.

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání, technického směru výhodou
  • zkušenosti s prodejem v technické oblasti
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • flexibilita

Nabízíme

Nabízíme:
  • zajímavé platové ohodnocení odvíjející se od Vašich obchodních výsledků
  • jistotu dlouhodobé perspektivy
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • home office
  • mobilní telefon, notebook, stravování

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2652731  Posting date: 23.9.2016